PAR MUMS

Brīvdienu namiņš un atpūtas komplekss atrodas mazā un skaistā reljefainā vietā – Skrīveros, pašā Latvijas vidienē.

Esot pie mums var baudīt Latvijas skaisto apkārtni, braukt un piedalīties ekskluzīvās ekskursijās, pastaigāties un baudīt dabas parkus tur pat Skrīveros un apkārtnē.

Mūsu brīvdienu namiņš parūpēsies par jūsu atpūtu, relaksāciju un laiskiem brīžiem ģimenes vai draugu lokā –  brīvdienu namiņš ir pilnībā aprīkot ar visām modernajām ērtībām. Pie mums ir daudz un dažādas iespējas relaksēties un izklaidēties, bet pat to visu Jūs varat paliecināties paši apciemojot mūs.

Īpašums kur mēs atrodamies ir mantots, pilnībā atjaunots un labiekārtots dzimtas īpašums. Tajā nemitīgi notiek darbi, lai aizvien patīkamāk sagaidītu un izklaidētu viesus. Esam tendēti uz lauku tūrismu, lai uzzinātu daudz vairāk par Skrīveriem un to apkārtni, kā arī sniegt ģimenēm atpūtas un izklaides iespējas pie mums brīvdienu namiņā “ Villa Lakstīgalas”.

Nodrošinām bezkontakta sistēmu:

  – Iebraukšana un izbraukšana ar telefona zvanu sistēmu

– Namiņā / Pirtī / Āra virtuvē/elektovelosipēdu nojumē iekļūšana ar durvju kodu.

Šī vieta un iecere tika attīstīta saistībā ar projektu “Tūrisma pakalpojumu piedāvājumu dažādošana Skrīveru novadā”, ko uzsākām 2019.gada sākumā un realizējām 2021.gada pašā izskaņā.

 

* DĀVANU KARTES – Dāvanu karti varat iegādāties sazinoties ar mums privāti un mēs Jums palīdzēsim sakomplektēt ideālo variantu (Dāvanu kartes vērtība ir atkarīga no vēlmēm)

PLĀNS

Anno 2021

PAR PROJEKTU

Šī vieta un iecere tika attīstīta saistībā ar projektu “Tūrisma pakalpojumu piedāvājumu dažādošana Skrīveru novadā”, ko uzsākām 2019.gadā un realizējām 2021.gada otrajā pusē.