PIRTS

60 €

AR PVN

Patīkamai un relaksētai atpūtai papildus piedāvājam pirti. Pirts atrodas blakus dīķim ar skatu uz to caur puspanorāmals logu lāvas telpā. Lai pilnībā baudītu pirts rituālus, pirtī ir gan lāvas telpa divos līmeņos, gan priekšnamiņš, kas ir kā maza virtuvīte ar traukiem, tējkannu un mikroviļņu krāsni, kā arī atpūtas telpa ar galdu , soliem un plašiem logiem mierpilnai pasēdēšanai turpat pirtiņā. Izmantojot pirti, nodrošinām ar papildus dvieļiem un mūsu mazajām ekstra lietiņām, kas iepriecinās pirts rituāla mīļotājus. Ja papildus izvēlaties pirti, tā  gaidīs jūs, lai to iekurtu un baudītu vakaru savā kompānijā. Pirts uzsilšanas laiks ap 1,5h.

Aprīkojums

* Lāvas telpa divos līmeņos; * Puspanormās stikls ar skatu uz dīķi; * LED apgaismojums un 220V rozetes; * Mini virtuve ar aprīkojumu; * Atpūtas telpa ar soliem un galdu; * Āra nojume pie pirts un dīķa; * Āra duša pie pirts; * Aromātiskās eļļas un kristāli; * Papildus dvieļi; * Dīķis kur atveldzēties

* Pirts ir par papildus samaksu 60 Eur/ par vienu reizi pie namiņa maksas. Iekuršanu un kurināmā piemešanu (vēlamās temperatūras uzturēšanai) veic klienti paši. Pirms tam pirts krāsns tiek sagatavota kurināšanai un uzpildīta ūdens tvertne virs krāsns akmeņiem.
Kopumā

* Visā teritorija ir uz 100%  izmantojama viesu vajadzībām
* Iebraukšana un izbraukšana ar zvana sistēmu
* Bezkontakta pieeja namiņam un teritorijai
* Nožogota teritorija
* Plaša autostāvvieta;
* Teritorijas video novērošana

Noteikumi

* Mājdzīvnieki  „Villa Lakstīgalas” NAV atļauti
* Ierašanās  no plkst. 16:00
* Aizbraukšana līdz plkst. 12:00

Papildus

* Brīvdienu namiņš (110 – 150 Eur) (UZZINĀT VAIRĀK)
* Liela pirts ar plašu lāva zonu un atpūtas telpu (60 Eur) (UZZINĀT VAIRĀK)
* Elektriskie velo – 20 Eur/dienā (UZZINĀT VAIRĀK)
* Terase (bez jumta) (UZZINĀT VAIRĀK)
* Malka ugunskuram, tam paredzētajā vietā (5 Eur/ ķerra) (UZZINĀT VAIRĀK)